Mağazacılık sektöründe 20 yıllık bir deneyim sonucu Çok severek yaptığım sektörde Sevgili Eşim Birsel ile kendi işimizi açmak kendi kombinlerimizi yapmak mutlu müşteriler edinmek  için Kızımızın Adı olan Yağmur'um adını verdiğimiz Yağmur Butik  2013 Mart Ayında İlk perekende Mağazamızı Açtık. İlk amacımız Denizlideki yaşayan ,Çalışan bayanlara ürün satmak En yeni En güzel kombinleri sunmaktı. Çınar Şubemizde başlayan satış sürecimiz hızla büyüyen ve dur durak bilmeyen bir kitleye ulaştı.Şehir dışında yaşayan instagram takipçilerimiz yoğun önerisi üzerine ürünleriniz hızla tükeniyor,Biz gelemeden tükeniyor, bizde almak istiyoruz dediniz bizde siz değerli  kullanıcılarımıza ve takipçilerimize özel olarak bu sayfa oluşturuldu.

Mottomuzu belirledik ve yola çıktık. Mottomuz neydi ? "Daha şık daha ulaşılabilir ve daha yenilenebilir Moda anlayışımızdı."

Serüvenimiz boyunca farklı konseptleri bir araya getirmek hem çok zor hemde çok eğlenceli oldu. Büyümeye gelişmeye ve daha fazla kadına ulaşmaya başladık.

Şu an içinde bulunduğumuz alanda hem farklı mecralar hem de farklı iş alanlarından tebrikler aldık. Bunun enerjisi ve dinamiği ile işimizi tüm sevgi ve özverimizle yapmaya devam ediyoruz. Oluşturduğumuz bu web sayfamızda hızlı ve güvenilir alışveriş keyfini sizlere sunduk.

Mutlu Müşteri

Müşterilerimize maksimum memnuniyet ve en iyi hizmet sunmak için sabah saat 09:30 akşam 20:00 saatleri arasında WhatsApp destek hattımız üzerinden siparişlerinizi verebilirsiniz. Ayrıca siparişlerinizle ilgili tüm sorularınızı sabah 09:30 aksam 19:00 a kadar 05532288870 nolu destek hattını arayarak bizlerden bilgi alabilirsiniz.

Güvenli Alışveriş

yagmurbutik.com.tr den yapacağınız tüm alışverişlerinizde güvenliğiniz bizim için ön planda tutulur. Kredi kartı bilgileriniz yalnızca sipariş işlemi gerçekleştirilirken kullanılır ve veritabanında kayıtlı olarak tutulmaz. 128 bit şifreleme sistemi ve SSL sertifikası ile güvence altındadır. yagmurbutik.com.tr den alışveriş yaparken kapıda Nakit ödeme ve banka havalesi seçeneklerinden faydalanabilirsiniz.

Kolay İade ve Değişim

yagmurbutik.com.tr  de koşulsuz şartsız müşteri memnuniyeti sağlayabilmek adına 7 gün içerisinde iade ve değişim garantisi sunmaktayız detaylı bilgi için lütfen iade ve değişim sayfamıza göz atın.

Müşteri Hizmetleri

yagmurbutik.com.tr  ürünleri hakkında gerçekleştirmek istediğiniz paylaşımlar soru, sorun veya önerileriniz için temsilcimiz ile bağlantıya geçebilirsiniz

Online Satış Müşteri Hizmetleri;

yagmurbutik.com.tr den yapacağınız tüm alışverişleriniz ile ilgili sorularınız, İstek ve önerileriniz için temsilcilerimizle bağlantıya geçebilirsiniz.

Destek hattı ; 05532288870

Müşteri Temsilcimiz;

Hafta içi ve cumartesi günleri 09.30- 19:00 - pazar günleri 12:00 - 19:00 saatleri arasında hizmet vermektedir